Wózek manipulacyjny magazynowy VARIOfit, 1200 x 700 mm, nośność 400 kg, kolor antracyt RAL7016 /płyta szara
nr art.: 121582
EAN: 4035694052840

934,00 zł bez VATu
1 148,82 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 / płyta szara ![]() |
| materiał ścian bocznych | bez wypełnień |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1200 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 700 |
| ciężar | 32,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 1300 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 1030 mm |
| wysokość podestu | 300 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa










