Niestandardowy wózek paletowy niskiego podnoszenia, długość płóz 2000 mm, nośność 1500 kg, koła poliuretan
nr art.: 103977
2 661,00 zł bez VATu
3 273,03 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Opis
Paletowy wózek niskiego podnoszenia jest przeznaczony do przenoszenia towarów na paletach EURO ewentualnie na paletach i powierzchniach o podobnych rozmiarach przystosowanych do wideł podnoszących. Stalowa wzmocniona rama zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Dyszel jest z ergonomiczną poręczą i gumowym uchwytem.
Agregat hydrauliczny z zamkniętym obiegiem hydraulicznym jest kompaktowym odlewem z wbudowanym zaworem przepustowym chroniącym przed przeciążeniem.
Na końcach wideł znajdują się od spodu dwa najazdowe kółka nylonowe celem ułatwienia najeżdżania pod palety i pokonywania ewentualnych przeszkód.
koła obrotowe: 200x50 mm, poliuretan
koła widłowe: 80x70 mm, poliuretan, tandem
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| materiał obręczy | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | standard |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| ciężar | 118 kg |
| nośność | 1500 kg |
| długość wideł | 2000 mm |
| szerokość całkowita | 540 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |



