rabat ilościowy
Wózek stołowy VARIOfit, trzy półki z płyty MDF, 850 x 500 mm, nośność 400 kg, kolor antracyt RAL7016 /płyta szara
nr art.: 121617
EAN: 4035694053960

1 599,00 zł bez VATu
1 966,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 439,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych
- konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnie ładunkowe z płyty MDF z dekoracją, bez krawędzi
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 255 / 565 / 880 mm
- prześwit: 275 / 280 mm
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 / płyta szara ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 850 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 44,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 1040 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 880 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa










