rabat ilościowy
Wózek stołowy VARIOfit z półkami z płyty MDF, 1000 x 600 mm, nośność 500 kg, kolor szary RAL7035 /płyta szara
nr art.: 121639
EAN: 4035694053892

1 150,00 zł bez VATu
1 414,50 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 035,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych
- konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnie ładunkowe z płyty MDF z dekorem, bez krawędzi
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 295 / 920 mm
- prześwit: 590 mm
Parametry
| kolor | szary RAL7035 / płyta szara ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 40,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 1090 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość całkowita | 920 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa








