rabat ilościowy
Stojak na rowery górskie, 4 miejsca
nr art.: 121644
EAN: 4250366515496

1 127,00 zł bez VATu
1 386,21 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
999,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 9 szt.
Opis
- dla rowerów z oponami o maks. szerokości 64 mm a wielkości do 29"
Pałąki na rowery z rur stalowych o śr. 18 mm są przykręcone do ramy podstawowej z kątowników stalowych, ocynkowane ogniowo. Zastosowany materiał oraz wykończenie powierzchni zapewnia maksymalną odporność stojaków na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Pałąki są przeznaczone dla opon o maks. szerokości 64 mm a wielkości do 29". Konstrukcja umożliwia stabilne ustawianie rowerów również z hamulcami tarczowymi .
W celu zaoszczędzenia miejsca na rowery pałąki mają na przemian dwie wysokości, pałąki są ustanowione w odstępie 370 mm. Stojaki można łączyć do szeregu oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| pałąki niskie / wysokie | 2 / 2 |
| parkowanie | jednostronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 21,2 kg |
| długość | 1560 mm |
| głębokość | 390 mm |
| odstęp między rowerami | 390 mm |
| wysokość | 720 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 4 szt. |















