Słupek odgradzający z pasem samo nawijającym "ESD protected area", długość taśmy 7 m

Opis
System ochrony przed porażeniem elektrycznym, do prac zagrożonych elektrycznością statyczną, takich jak warsztaty samochodowe, działy produkcji, montownie, stanowiska antystatyczne, itp.
- system 4-kątny (1 kaseta z taśmą i możliwość dołożenia do 3 dodatkowych taśm)
- z samo nawijającym pasem o dł. 7 m z oznaczeniem "ESD protected area", kolor czarny/żółty
- słupek metalowy lakierowany w kolorze żółtym
- kwadratowa podstawa 38x38 cm, bardzo stabilna i jednocześnie cienka (bez nierówności w przestrzeni manipulacyjnej)
Kaseta z taśmą wyposażona jest w system blokady, który umożliwia płynne wysuwanie lub wsuwanie taśmy. Odpowiedni naciąg taśmy zapewnia stabilność słupków.
Pasek ze specjalną obróbkę powierzchni, która zabezpiecza przed zużywanie materiału.
Klamra na końcu paska wyposażona jest w blokadę zabezpieczającą przed wypadnięciem paska z kasety.
Parametry
| kolor podstawy | żółty ![]() |
| kolor taśma | żółty / czarny ![]() |
| ciężar | 8 kg |
| długość taśmy | 7 m |
| średnica podstawy | 380 mm |
| średnica słupka | 80 mm |
| szerokość taśmy | 50 mm |
| wysokość | 900 mm |













