Wózek montażowy VARIOfit, półki – dwie stalowe tacki, 845x495 mm, nośność 400 kg, kolor szary RAL7035
nr art.: 121648
EAN: 4035694054035

1 030,00 zł bez VATu
1 266,90 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- konstrukcja nośna stalowa, spawana ze stalowych tacek i skręcana konstrukcja z rur stalowych
- powierzchnie użytkowe w postaci wanien olejoszczelnych z krawędzią o wysokości 40 mm
- pomalowana lakierem proszkowym
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 245 / 875 mm
- prześwit: 585 mm
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 845 x 495 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 36,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| długość zewnętrzna | 985 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 910 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |








