Wózek montażowy VARIOfit, półki – dwie stalowe tacki, 995x695 mm, nośność 400 kg, kolor antracyt RAL7016
nr art.: 121649
EAN: 4035694054080

1 244,00 zł bez VATu
1 530,12 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- konstrukcja nośna stalowa, spawana ze stalowych tacek i skręcana konstrukcja z rur stalowych
- powierzchnie użytkowe w postaci wanien olejoszczelnych z krawędzią o wysokości 40 mm
- pomalowana lakierem proszkowym
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 995 x 695 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 50 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| długość zewnętrzna | 1135 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 950 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |








