Kosz na odpady z wewnętrznym pojemnikiem, pojemność 90 l, wymiary 964x500x450 mm, kolor czarny RAL9005


Opis
- do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- solidna konstrukcja z blachy ocynkowanej i lakierowanej proszkowo
- ocynkowany wewnętrzny pojemnik o pojemności 90l
Solidna konstrukcja z blachy o grubości 1,5 mm ze specjalną obróbką powierzchni do użytkowania na zewnątrz. Spadzisty daszek chroni wnętrze przed opadami i zapobiega gromadzeniu odpadów na pokrywie. Konstrukcja przestrzeni wewnętrznej jest odpowiednio zaprojektowana, aby odpady wpadały bezpośrednio do kontenera, a nie wąskiej przestrzeni między ścianą kontenera, a drzwiami. Kosz otwierany jest za pomocą klucza trójkątnego (element dostawy). Duże otwory do wrzucania odpadów z każdej strony. Pojemnik wewnętrzny wyjmowany, wykonany z blachy o gr. 0,8 mm.
Kosz posiada w dolnej części otwory do zamocowania w podłożu, aby zabezpieczyć przed kradzieżą. Kosze można łączyć ze sobą w rzędy, elementy do łączenia są częścią dostawy.
Wersje kolorystyczne: korpus szary RAL7031, daszek i drzwi przedni w kolorze.
Parametry
| kolor | czarny RAL9005 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 37 kg |
| pojemność | 90 l |
| głębokość | 450 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 964 mm |
















