EKO STATION OUTDOOR - do segregacji odpadów , pojemność 3 x 74 l
nr art.: 121673

3 785,00 zł bez VATu
4 655,55 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 507
Opis
- solidna ocynkowana konstrukcja (grubość blachy 1mm), lakierowana
- pojemnik wewnętrzny ocynkowany, pojemność 74 l
- do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Solidna konstrukcja wykonana z blachy o grubości 1 mm ze specjalną obróbką powierzchni do użytku na zewnątrz. Otwór wrzutowy 205x120 mm. Wewnętrzny wyjmowany pojemnik wykonany jest z blachy ocynkowanej. Drzwiczki otwierają się trójkątnym kluczem, który dołączony jest do dostawy. Regulowane nóżki do wyrównywania nierówności podłoża i możliwość kotwienia do podstawy.
Dostawa wraz z etykietami samoprzylepnymi z symbolami posortowanych odpadów.
Parametry
| kolor | szary RAL9006 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 46 kg |
| pojemność | 222 l |
| głębokość | 354 mm |
| szerokość | 1115 mm |
| wysokość | 1020 mm |






