rabat ilościowy
Wózek warsztatowy VARIOfit, górny uchwyt, powierzchnia 985 x 590 mm, 1 półka, 4 szuflady, kolor szary RAL7035 /płyta szara
nr art.: 121661
EAN: 4035694055834

2 747,00 zł bez VATu
3 378,81 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 472,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- rama podstawy spawana z innowacyjnego profilu stalowego i rury, malowana proszkowo
- górna powierzchnia ładunkowa z płyty MDF ze wzorem, osadzona na kątowniku stalowym, wysokość krawędzi 15 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Wyposażenie wózka:
1x półka otwarta (szer. × gł.) 490×590 i dolna 495×605 mm ze wzorem, osodzona w kątowniku stalowym, wysokość krawędzi 15 mm
1x szafka metalowa z szufladami i zamkiem centralnym
- szuflady na rolkach wysuwane do 80% o nośności 25 kg
- 3x szuflada (szer. × gł. × wys.): 390×535×95 i 1x szuflada 390×535×155 mm
Parametry
| kolor | szary RAL7035 / płyta szara ![]() |
| materiał obręczy | szara guma |
| powierzchnia do pracy | 985 x 590 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość | 1125 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 625 mm |
| wysokość całkowita | 1010 mm |
| ilość szafek | 0 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |










