Kosz na odpady z wewnętrznym pojemnikiem, pojemność 90 l, wymiary 964x500x450 mm, kolor zielony RAL6029


Opis
- do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- solidna konstrukcja z blachy ocynkowanej i lakierowanej proszkowo
- możliwość łączenia w szereg
- ocynkowany wewnętrzny pojemnik o pojemności 90l (wymiary: 40x40x64 cm)
- samoprzylepne etykiety na odpady sortowane
Solidna konstrukcja z blachy o grubości 1,5 mm ze specjalną obróbką powierzchni do użytkowania na zewnątrz. Spadzisty daszek chroni wnętrze przed opadami i zapobiega gromadzeniu odpadów na pokrywie. Konstrukcja przestrzeni wewnętrznej jest odpowiednio zaprojektowana, aby odpady wpadały bezpośrednio do kontenera, a nie wąskiej przestrzeni między ścianą kontenera, a drzwiami. Kosz otwierany jest za pomocą klucza trójkątnego (element dostawy).
Duże otwory do wrzucania odpadów z każdej strony. Pojemnik wewnętrzny wyjmowany, wykonany z blachy o gr. 0,8 mm.
Pojemniki dostarczamy z etykietami samoprzylepnymi 170x170 mm z symbolami sortowanych odpadów. Etykietę można umieścić na drzwiach lub na daszku.
Kosz posiada w dolnej części otwory do zamocowania w podłożu, aby zabezpieczyć przed kradzieżą. Kosze można łączyć ze sobą w rzędy, elementy do łączenia są częścią dostawy.
Wersje kolorystyczne: korpus szary RAL7031, daszek i drzwi przedni w kolorze.
Parametry
| kolor | zielony RAL6029 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 37 kg |
| pojemność | 90 l |
| głębokość | 450 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 964 mm |


















