rabat ilościowy
Szafa metalowa z drzwiami dwuskrzydłowymi, wys.x szer.x gł: 1800x1200x400mm, 4 półki, kolor szary RAL7035
nr art.: 121740

1 491,00 zł bez VATu
1 833,93 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 416,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 345
Opis
- konstrukcja spawana, korpus szafy wykonany jest z blachy stalowej o grubości 0,7 mm
- cała konstrukcja lakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym
- drzwi skrzydłowe osadzone na zawiasach wewnętrznych, kąt otwarcia drzwi 120°
- bezpieczne trzypunktowe zamykanie z wkładką cylindryczną
- półki można przestawiać na wysokość w odstępie, co 45 mm
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 58 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 65 kg |
| głębokość | 400 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość półek | 4 szt. |






