rabat ilościowy
Wózek skrzyniowy VARIOfit z półkami, pełne ścianki, pięć półek, 1245 x 785 mm, nośność 500 kg, kolor szary RAL7035 /płyta szara
nr art.: 121756
EAN: 4035694055438

4 875,00 zł bez VATu
5 996,25 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
4 387,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- konstrucja spawana z kątowników stalowych lakierowanych proszkowo
- wypełnienia ścian z blachy ocynkowanej, konstrukcja całkowicie spawana
- powierzchnie nośne z płyty MDF z dekorem
- cztery przestawne półki w rastrze 100 mm
- z pałąkiem do pchania/ciągnięcia z miękką powłoką uchwytui, który złożony przylega do ramy wózka i nie wystaje poza obrys
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | szary RAL7035 / płyta szara ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1245 x 785 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| ciężar | 153 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 1315 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 830 mm |
| wysokość całkowita | 1810 mm |
| wysokość ramy | 1485 mm |
| ilość pięter | 5 szt. |










