Hotelowy wózek serwisowy, 1260x780x550 mm, konstrukcja stalowa, kolor szary, z drzwiami
nr art.: 121797
6 124,00 zł bez VATu
7 532,52 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (45 dni)
Opis
Wózki przeznaczone są do hoteli, restauracji, szpitali oraz innych obiektów dla pracowników zajmujących się sprzątaniem, praniem, serwisem hotelowym, itp.
Wysoka jakość wykonania wózka predysponuje go do codziennego i profesjonalnego użytku.
- stalowa konstrukcja ze wzmocnieniem antywibracyjnym
- lakierowane proszkowo na kolor szary, wykończenie antybakteryjne
- górna powierzchnia ze stali nierdzewnej AISI304 z dwiema wkładkami z odpornego tworzywa ABS
- narożniki z elementami z tworzywa zabezpieczające przed uderzeniami i zarysowaniami ścian
- uchwyt ze stali nierdzewnej
- szare niebrudzące kółka do powierzchni twardych o średnicy 160 mm, dwa stałe oraz dwa obrotowe z hamulcem
Parametry
| kolor | szary, jasny ![]() |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| nośność | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 40 kg |
| długość | 580 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość | 780 mm |
| wysokość | 1260 mm |
| ilość pięter | 4 szt. |
| ilość półek | 2 szt. |








