rabat ilościowy
Dostawiany wózek VARIOfit, półki stałe, ramy metalowe, kolor szary RAL7035
nr art.: 121799
EAN: 4035694055735

923,00 zł bez VATu
1 135,29 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
830,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- rama nośna zespawana ze stalowych profili i rurek, lakierowanych proszkową
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
wykonanie półek: ramy metalowe bez wypełnienia
- krawędź o wysokości: 22 mm
- wysokość półek: 220 / 670 / 1165 mm
- prześwit: 425 / 470 mm
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 610 x 410 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| nośność | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| długość zewnętrzna | 815 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 455 mm |
| wysokość całkowita | 1185 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |












