rabat ilościowy
Skrzyniopaleta z polietylenu, pełne ściany, 1200 x 1000 x 790 mm, na płozach, kolor niebieski
nr art.: 121812
757,00 zł bez VATu
931,11 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
719,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 15 szt.
Opis
Szeroki wybór pojemników paletowych w wersjach na nogach, płozach lub kółkach.
- skrzyniopalety są przeznaczone do magazynowania, transportu wyrobów zapakowanych i luzem
- nie są przeznaczone do przechowywania cieczy
- zoptymalizowane wymiary umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni transportowej oraz powierzchni magazynowych
- skrzyniopalety zostały wyprodukowane z wysokociśnieniowego polietylenu HD-PE (gr. scianek 5 mm) odpornego na uderzenia i warunki atmosferyczne
- odpowiedniego do celów spożywczych
- odporne termicznie w zakresie od -40° do +60°C
- ściany i dno pojemnika są pełne
- skrzyniopalety można ustawiać w stosach, także pojemniki z pokrywą
- pojemniki dostarczane są na płozach dla zastosowań w regałach paletowych
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| podstawa | na płozach |
| wykonanie | pełne dno i ściany |
| ciężar | 46 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność w stosie | 4500 kg |
| pojemność | 680 l |
| długość wewnętrzna | 1120 mm |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 920 mm |
| szerokość zewnętrzna | 1000 mm |
| wysokość wewnętrzna | 630 mm |
| wysokość zewnętrzna | 790 mm |










