Zestaw 3 pojemników zbiorczych do segregowania odpadów SORTIBOX, pojemność 3x35 l, kolor antracyt
nr art.: 121847
EAN: 5905197278452
123,00 zł bez VATu
151,29 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 23 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 488
Opis
- bardzo prosta i lekka konstrukcja
- specjalne wytłoczenia w pokrywach oraz wgłębienia w korpusach, dzięki którym z łatwością można zestawić je w szeregi lub stabilne słupki
- kolorowe naklejki w zestawie można przykleić na pokrywach wskazują rodzaje sortowanych odpadów
Wymiary 1 pojemnika (szer. x gł. x wys.) 293x392x495 mm, pojemność 35 l.
Parametry
| kolor | antracyt ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 35 l |
| głębokość | 392 mm |
| szerokość | 293 mm |
| wysokość | 495 mm |
| ilość pojemników | 3 szt. |






