rabat ilościowy
Pojemnik na odpady z tworzywa WHEELER, pojemność 90 l, pojemnik antracyt/pokrywa żółta
nr art.: 121870
EAN: 5905197462936
134,00 zł bez VATu
164,82 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
120,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 9 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 491
Opis
- mobilny kosz wyposażony w kółka i rączkę do transportu
- wykonany z wysokiej jakości odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego (100% z recyklingu)
- szczelna pokrywa izoluje nieprzyjemne zapachy, a zatrzask w pokrywie zabezpiecza ją przed otwieraniem podczas wiatru
- gładko wykończone wnętrze ułatwia jego czyszczenie
- pojemnik szary (antracyt) z pokrywą do sortowania odpadów
Parametry
| kolor | żółty ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 3,5 kg |
| pojemność | 90 l |
| głębokość | 394 mm |
| szerokość | 583 mm |
| wysokość | 783 mm |










