Kanister z tworzywa, pojemność 10 l, biały
nr art.: 121745
12,01 zł bez VATu
14,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 179 szt.
Opis
Do bezpiecznego transportu i przechowywania niebezpiecznych substancji ciekłych w tym większości chemikaliów - homologacja UE.
- wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE)
- z zabezpieczeniem przed działaniem promieni UV
- atest higieniczny
- bardzo odporne uszczelnienie
- niska waga
Bardzo trwały materiał i kształt karnistra zapewniają doskonałą stabilność, możliwość stawiania w stosy i bezpieczną paletyzację. Dzięki dostosowanemu kształtowi dna można złapać karnister dwiema rękami i całkowite opróżnić pojemnik.
Plastikowe karnistry poddane są odpowiedniej homologacji – UN 3H1/Y – i spełnia wysokie wymagania ADR, RID oraz IMDG–Code do transportu niebezpiecznych substancji ciekłych i artykułów spożywczych.
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne |
| nakrętka | DIN 45 |
| ciężar | 390 g |
| pojemność | 10 l |
| długość zewnętrzna | 239 mm |
| szerokość zewnętrzna | 180 mm |
| wysokość zewnętrzna | 310 mm |




