Przenośna, bezpieczna szafa do ładowania akumulatorów FWF 60


Opis
- do bezpiecznego przechowywania lub ładowania litowych baterii/akumulatorów do urządzeń przenośnych, rowerów elektrycznych itp.
- atest MPA dotyczący odporności na działanie ognia przez ponad 60 minut od wewnątrz do zewnątrz w oparciu o EN 1363-1
- konstrukcja z niepalnych, ogniotrwałych komponentów (niepalny, ogniotrwały, jednolity materiał pełny). Specjalne uszczelki przeciwogniowe zapobiegają wydostaniu się płomieni na zewnątrz
- z bateriowym czujnikiem dymu
- przenośne – uchwyty na ścianach bocznych
- podwójne drzwi skrzydłowe z mocnym ryglowaniem i zawieszeniem,
- sprężynowa blokada drzwi zapewniająca kontrolowaną redukcję ciśnienia w przypadku eksplozji
- drzwi lakierowane na kolor pomarańczowy, podobny do RAL2004, korpus w kolorze szarym, podobnym do RAL7035
– odprowadzanie ciepła podczas ładowania przez wentylator
– doprowadzenie prądu za pomocą listwy zasilającej z 4 gniazdami 230V, 16A
– otwarcie drzwi przerywa dopływu prądu ładowania
– zatrzymanie ładowania w przypadku awarii lub uszkodzenia
– zamknięcie otworów wentylacyjnych za pomocą termoelementów
Parametry
| kolor drzwi | pomarańczowy RAL2004 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 106 kg |
| głębokość | 660 mm |
| głębokość wewnętrzna | 530 mm |
| szerokość | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 730 mm |
| wysokość | 520 mm |
| wysokość wewnętrzna | 450 mm |





















