Antystatyczny ESD stoł mobilny, powierzchnia użytkowa 700 x 500 mm, nośność 150 kg
nr art.: 122091
1 910,00 zł bez VATu
2 349,30 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (17 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 311
Opis
- stabilna konstrukcja ze stalowych profili
- stoły mają wysokość regulowaną w granicach 610 – 960 mm
- stoły są wyposażone w bardzo odporne blaty o grubości 25 mm z laminatu antystatycznego – nie są już potrzebne żadne następne podkładki ESD
- blat jest odporny na ścieranie i stabilny w temperaturze do 300°C
- 4 koła obrotowe 100 mm w tym 2 z hamulcem
- poszczególne komponenty konstrukcji stołu są lakierowane w kolorze szarym RAL7035
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 700 x 500 mm |
| wysokość (min. - maks.) | 610 - 960 mm |
| ciężar | 22 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 700 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 500 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
powierzchnia użytkowa dł. x szer.
ciężar
długość
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
122093
1000 x 700 mm
30 kg
1000 mm
2 103,00 zł
na zamówienie (17 dni)
122594
1000 x 700 mm
42 kg
1500 mm
2 360,00 zł
na zamówienie (17 dni)






