Otwarta kuweta regałowa STORAGE, 175 x 100 x 75 mm, kolor szary
nr art.: 122102
EAN: 4250979905615
3,80 zł bez VATu
4,67 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 264 szt.
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości odpornego na uderzenia polipropylenu
- odporne na smary, oleje, żywice, ługi, itp.
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- higieniczne, do przechowywania artykułów spożywczych
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
- można zawiesić na listwie lub panelu naściennym
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| ciężar | 86 g |
| nośność | 3 kg |
| nośność w stosie | 9 kg |
| długość wewnętrzna | 145 mm |
| długość zewnętrzna | 175 mm |
| szerokość wewnętrzna | 85 mm |
| szerokość zewnętrzna | 100 mm |
| wysokość wewnętrzna | 65 mm |
| wysokość zewnętrzna | 75 mm |















