Otwarta kuweta regałowa STORAGE, 235 x 145 x 125 mm, kolor żółty
nr art.: 122105
EAN: 4250979901730
8,70 zł bez VATu
10,70 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 131 szt.
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości odpornego na uderzenia polipropylenu
- odporne na smary, oleje, żywice, ługi, itp.
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- higieniczne, do przechowywania artykułów spożywczych
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
- można zawiesić na listwie lub panelu naściennym
Parametry
| kolor | żółty ![]() |
| ciężar | 231 g |
| nośność | 10 kg |
| nośność w stosie | 40 kg |
| długość wewnętrzna | 195 mm |
| długość zewnętrzna | 235 mm |
| szerokość wewnętrzna | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| wysokość wewnętrzna | 115 mm |
| wysokość zewnętrzna | 125 mm |















