Otwarta kuweta regałowa STORAGE, 350 x 200 x 150 mm, kolor niebieski
nr art.: 122108
EAN: 4250979901761
14,50 zł bez VATu
17,84 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 111 szt.
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości odpornego na uderzenia polipropylenu
- odporne na smary, oleje, żywice, ługi, itp.
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- higieniczne, do przechowywania artykułów spożywczych
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
- wygodne noszenie dzięki uchwytom z przodu i z tyłu
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| ciężar | 493 g |
| nośność | 25 kg |
| nośność w stosie | 100 kg |
| długość wewnętrzna | 295 mm |
| długość zewnętrzna | 350 mm |
| szerokość wewnętrzna | 175 mm |
| szerokość zewnętrzna | 200 mm |
| wysokość wewnętrzna | 140 mm |
| wysokość zewnętrzna | 150 mm |















