Otwarta kuweta regałowa STORAGE, 500 x 300 x 200 mm, kolor czerwony
nr art.: 122111
EAN: 4250979901860
31,20 zł bez VATu
38,38 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 84 szt.
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości odpornego na uderzenia polipropylenu
- odporne na smary, oleje, żywice, ługi, itp.
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- higieniczne, do przechowywania artykułów spożywczych
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
- wygodne noszenie dzięki uchwytom z przodu i z tyłu
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| ciężar | 1180 g |
| nośność | 25 kg |
| nośność w stosie | 100 kg |
| długość wewnętrzna | 425 mm |
| długość zewnętrzna | 500 mm |
| szerokość wewnętrzna | 270 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość wewnętrzna | 190 mm |
| wysokość zewnętrzna | 200 mm |













