ESD otwarta kuweta regałowa STORAGE, 235 x 145 x 125 mm, kolor czarny
nr art.: 122131
EAN: 4250979901754
13,80 zł bez VATu
16,97 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 73 szt.
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości przewodzącego polipropylenu, kolor czarny
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| ciężar | 277 g |
| nośność | 10 kg |
| nośność w stosie | 40 kg |
| długość wewnętrzna | 195 mm |
| długość zewnętrzna | 235 mm |
| szerokość wewnętrzna | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 145 mm |
| wysokość wewnętrzna | 115 mm |
| wysokość zewnętrzna | 125 mm |






