ESD otwarta kuweta regałowa STORAGE, 350 x 200 x 150 mm, kolor czarny
nr art.: 122132
EAN: 4250979901792
27,70 zł bez VATu
34,07 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 88 szt.
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości przewodzącego polipropylenu, kolor czarny
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| ciężar | 592 g |
| nośność | 25 kg |
| nośność w stosie | 100 kg |
| długość wewnętrzna | 295 mm |
| długość zewnętrzna | 350 mm |
| szerokość wewnętrzna | 175 mm |
| szerokość zewnętrzna | 200 mm |
| wysokość wewnętrzna | 140 mm |
| wysokość zewnętrzna | 150 mm |






