ESD otwarta kuweta regałowa STORAGE, 500 x 300 x 200 mm, kolor czarny
nr art.: 122133
EAN: 4250979901877
61,50 zł bez VATu
75,65 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 27 szt.
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokiej jakości przewodzącego polipropylenu, kolor czarny
- zastosowany materiał jest odporny na działanie temperatur od -10 do +60°C
- możliwość ustawiania w stosy, kształt pojemników pozwala na duże obciążenie
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| ciężar | 1421 g |
| nośność | 25 kg |
| nośność w stosie | 100 kg |
| długość wewnętrzna | 425 mm |
| długość zewnętrzna | 500 mm |
| szerokość wewnętrzna | 270 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość wewnętrzna | 190 mm |
| wysokość zewnętrzna | 200 mm |






