Szafka na agresywne kwasy i zasady z PE, podręczna, wys. x szer. x gł.: 502 x 362 x 435 mm
nr art.: 116477
EAN: 0697841191624

3 900,00 zł bez VATu
4 797,00 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Opis
Wykonany z chemicznie odpornego HDPE, bez części metalowych, które mogłyby korodować.
Do bezpiecznego przechowywania mocnych kwasów, takich jak kwas solny, siarkowy lub azotowy; lub zasady, takie jak wodorotlenek sodu, potasu lub wapnia.
- szafka podręczna do postawienia bezpośrednio na stół laboratoryjny, drzwi jednoskrzydłowe
- szafka mieści do 2 czterolitrowych butelek i zapewnia odporność chemiczną na rozlanie lub potencjalnie szkodliwe opary podczas przechowywania kwasów lub zasad
- zawiera dwie miski z polietylenu, jedną wewnątrz szafki do zbierania rozlanych płynów, a drugą do przechowywania pod szafką i wyjmowania w celu użycia jako powierzchni roboczej
- drzwi można zamknąć na kłódkę dla większego bezpieczeństwa (brak w zestawie)
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| ciężar | 8,8 kg |
| głębokość | 435 mm |
| głębokość wewnętrzna | 330 mm |
| szerokość | 362 mm |
| szerokość wewnętrzna | 279 mm |
| wysokość | 502 mm |
| wysokość wewnętrzna | 368 mm |
| ilość półek | 0 szt. |








