Szafka na agresywne kwasy i zasady z PE, wys. x szer. x gł.: 889 x 914 x 630 mm


Opis
Wykonany z chemicznie odpornego HDPE, bez części metalowych, które mogłyby korodować.
Do bezpiecznego przechowywania mocnych kwasów, takich jak kwas solny, siarkowy lub azotowy; lub zasady, takie jak wodorotlenek sodu, potasu lub wapnia.
- szafka mieści do 36 2,5-litrowych butelek i zapewnia odporność chemiczną na rozlanie lub potencjalnie szkodliwe opary podczas przechowywania kwasów lub zasad
- regulowana półka w rozstępach 76 mm ma nośność 57 kg
- zdejmowana, ale solidna pokrywa dolnej wanny o pojemności 32 l służy jednocześnie jako druga półka
- szafki można sztaplować, maks. 2 szt
- cztery otwory wentylacyjne w tylnej ścianie z możliwością podłączenia do systemu wentylacyjnego
- drzwi można zamknąć na kłódkę dla większego bezpieczeństwa (brak w zestawie)
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| ciężar | 39 kg |
| głębokość | 635 mm |
| głębokość wewnętrzna | 457 mm |
| szerokość | 914 mm |
| szerokość wewnętrzna | 794 mm |
| wysokość | 889 mm |
| wysokość wewnętrzna | 711 mm |
| ilość półek | 2 szt. |










