Bezpieczna szafka ładująca do akumulatorów litowo-jonowych, model BATTERY CHARGE LOCKER, 7 schowków, drzwi niebieskie, wymiary 599 x 615 x 1953 mm


Opis
- certyfikowana odporność ogniowa 90 min od wewnątrz na zewnątrz zgodnie z EN 1363-1 i od zewnątrz do wewnątrz zgodnie z EN 14470-1
- umożliwia magazynowanie aktywne, tj. przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatorów litowo-jonowych
- wewnętrzne listwy zasilające, łącznie 20 gniazd 230V równomiernie rozmieszczonych na całej wysokości wewnętrznej, maksymalna moc ładowania 3,68 kW, bezpiecznik 16A
- wbudowana wewnętrzna czujnik dymu z możliwością podłączenia do systemu ostrzegania (bezpotencjałowy styk przełączający)
- stabilna konstrukcja z izolacją ognioodporną i strukturalną, trwałą powłoką z żywicy melaminowej
- w suficie szafy przyłącze umożliwiające podłączenie do zewnętrznej instalacji wentylacyjnej
- nóżki regulacyjne do ustawienia szafki do pozycji poziomej. Zintegrowany cokół o wysokości 100 mm ułatwiający obsługę wózkiem paletowym (szerokość wewnętrzna 526 mm, wysokość wewnętrzna 90 mm).
- drzwi jednoskrzydłowe samodomykające, delikatne domykanie amortyzatorem, uszczelki wysokiej jakości. Kąt otwarcia 90° dla wygodnego przechowywania i wyjmowania. Zamknięcie na zamek bębenkowy z wizualną kontrolą zamknięcia.
- wanna wychwytująca o pojemności 12 l z trójstronną uszczelką do bezpiecznego wychwytywania wszystkich przypadkowo wyciekających substancji w przypadku pożaru akumulatora
- kolorystyka - korpus zawsze w kolorze antracytowym RAL7016, powierzchnie wewnętrzne i wyposażenie w kolorze jasnoszarym RAL7035 oraz drzwi w kolorze niebieskim RAL5010
wyposażenie wewnętrzne:
- zawiera 7 zamykanych na klucz metalowych skrzynek do oddzielnego i zabezpieczonego przed dostępem osób niepowołanych przechowywania i ładowania akumulatorów (6x wys.=ok. 170mm, 1x wys.=ok. 360mm)
- każda skrzynka zapewnia dostęp do co najmniej 2 gniazdek 230V i posiada własną parę kluczy
- w zestawie znajduje się również klucz główny, za pomocą którego można otworzyć każdą z 7 szafek
- w zestawie komplet naklejek oraz 2 komplety breloków do kluczy (ponumerowane 1-7)
- pojemność skrzyni 25 kg
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | antracytowa RAL7016 ![]() |
| ciężar | 307 kg |
| głębokość | 615 mm |
| głębokość wewnętrzna | 522 mm |
| szerokość | 599 mm |
| szerokość wewnętrzna | 450 mm |
| wysokość | 1953 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1647 mm |
| ilość schowków | 7 szt. |











