Dwuskrzydłowa szafa ubraniowa szer. 800 mm, z dwoma przedziałami ubraniowymi, kolor drzwi szary RAL7035, zamek cylindryczny


Opis
Dwukomorowa szafka ze wspólnym zamkiem umożliwia szybki dostęp do lewej i prawej części szafki. Szafy znajdą zastosowanie szatni pracowniczej oraz tam, gdzie jest potrzeba przechowywania większej ilości ubrań. Jednocześnie ułatwia korzystanie z szafy i ogranicza ilość potrzebnych kluczy dla jednej osoby.
- spawana konstrukcja samonośna z blachy o gr. 0,5 mm
- dużą sztywność zapewnia zastosowanie wielu dodatkowych zagięć i połączeń spawanych
- wyposażenie: dodatkowy haczyk na drzwiach, półki, 3 haczyki na drążku, lusterko oraz szyldzik w standardzie
- wspólne zamknięcie, lewe drzwi są wyposażone w aluminiową gałkę pomalowaną proszkowo na czarno
- malowane poprzez proces fosforanowania cyrkonowego i konwersję cyrkonową metalu – bardzo dobra przyczepność farby oraz zabezpieczenie antykorozyjne szaf
- na drzwiach oraz otwory wentylacyjne zwiększające cyrkulację powietrza
- nadają się do suchych i wentylowanych pomieszczeń wewnętrznych
- jednopunktowe zamykanie z zamkiem patentowym (standardowo 2 klucze)
Solidna konstrukcja szaf umożliwia ustawienie ich na nóżkach, cokole, podstawie z siedziskiem i półką na buty oraz zamontowanie daszka, patrz Akcesoria.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | patentowy |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 10 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |













