Skrzynia narzędziowa X BLOCK PRO 30, czarna, 546x380x307 mm

Opis
- korpus wykonany z mieszanki polimerów o wysokiej wytrzymałości, zamków ABS i metalowych zawiasów
- walizki i skrzynie z serii X-BLOCK są modułowe i można je łączyć ze sobą za pomocą systemów blokujących.
- solidnie zaprojektowane obudowy wyposażone są w uszczelki, gwarantujące odporność na kurz i wodę. Skrzynie warsztatowe służą do przechowywania i transportu ciężkich narzędzi.
- żebrowana konstrukcja tej serii przyczynia się do wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.
- moduły serii X-BLOCK gwarantują bezpośrednie obciążenie do 120 kg i tym samym spełniają funkcję stopnia podczas prac montażowych.
- maksymalna nośność (pojemność) walizek wynosi do 50 kg.
- linijka w centymetrach i calach wbudowana w pokrywę
- jeden uchwyt do przenoszenia
- 2 nosidła i 2 wyjmowane przegrody do aranżacji przestrzeni wewnętrznej
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne |
| ciężar | 4,5 kg |
| nośność | 50 kg |
| pojemność | 45 l |
| długość zewnętrzna | 546 mm |
| szerokość zewnętrzna | 380 mm |
| wysokość zewnętrzna | 307 mm |






