rabat ilościowy
Platforma magazynowa, jezdna z dyszlem, 600 x 500 mm, nośność 250 kg, kolor antracyt RAL7016 /płyta szara
nr art.: 122239
EAN: 4035694054349

643,00 zł bez VATu
790,89 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
578,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- małe i zwrotne
- łatwe do kierowania
- nośna rama spawana z rury stalowe
- przykręcany dyszel z rękojeścią z tworzywa
- konstrukcja stalowa lakierowana proszkowo, wysoka odpornosc na uszkodzenia mechaniczne
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi, na feldze z tworzywa, piasty z łożyskami kulkowymi
- 2 skrętne kółka z hamulcem i ochroną nóg VARIOfit® i 2 kółka stale
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 / płyta szara ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 605 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 500 |
| typ powierzchni ładunkowej | płyta MDF z dekorem |
| ciężar | 11 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość zewnętrzna | 880 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość zewnętrzna | 880 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor
typ powierzchni ładunkowej
ciężar
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100100
niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk


płyta MDF z dekorem
11 kg
643,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100098
niebieski RAL5010


stalowe rury
9,5 kg
609,00 zł
na zamówienie (10 dni)
122240
szary RAL7035 / płyta szara


płyta MDF z dekorem
11 kg
643,00 zł
na zamówienie (20 dni)









