rabat ilościowy
Podręczna szafka warsztatowa z pulpitem do pisania, wys. x szer. x gł.: 1200 x 915 x 460 mm, kolor szary RAL7035 /niebieski RAL5012
nr art.: 122259

1 126,00 zł bez VATu
1 384,98 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
957,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 342
Opis
Idealny do zastosowania w magazynie przy przyjęciach i wydaniach towarów oraz jako punkt kontrolny przy produkcji, itp.
- spawana konstrukcja wykonana z blachy
- z pulpitem do pisania do pracy na stojąco
- podwyższona krawędź blatu zapobiega zsuwaniu się przedmiotów
- dwie półki, jedna szuflada i jedna otwarta przegródka
- drzwi dwuskrzydłowe zamykane na zamek cylindryczny
- mobilna, 4 kółka skrętne
- malowany proszkowo, korpus i fronty szuflad w kolorze jasnoszarym RAL7035, lub opcjonalnie fronty w kolorze jasnoniebieskim RAL5012
Szafkę można połączyć z praktycznymi dodatkami w formie nastawek, patrz Akcesoria.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 20 kg |
| głębokość | 460 mm |
| szerokość | 915 mm |
| wysokość | 1200 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość szuflad | 1 szt. |









