Teleskopowa drabina aluminiowa, długość 3,8 m, 13 szczebli
nr art.: 122352
EAN: 4007126023124
1 110,00 zł bez VATu
1 365,30 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 464
Opis
- bezpieczna aluminiowa drabina teleskopowa
- indywidualnie regulowana wysokość drabiny dzięki wysuwaniu pojedynczych szczebli
- wystarczy jeden ruch dłoni, aby odblokować całą drabinę, która automatycznie się zsuwa
- zabezpieczenie przed uszkodzeniem dłoni dzięki bezpiecznym odstępom miedzy szczeblami
- łatwo rozpoznawalny status blokady dzięki kolorowemu wskaźnikowi na każdym szczeblu
- gumowe nakładki chroniące ścianę
- wbudowana belka poprzeczna gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność (od 11 szczebli)
- pas do transportu
- zapewnia dużą oszczędność miejsca podczas przechowywania i transportu
- nośność 150 kg
- z certyfikatem zgodnym z normą EN 131-6
Parametry
| ilość szczebli | 13 |
| wykonanie | do zastosowań profesjonalnych |
| ciężar | 13,1 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 3800 mm |
| maks. długość elementu do wysuwania | 3800 mm |
| szerokość | 870 mm |
| wysokość po złożeniu | 1110 mm |





















