Teleskopowa drabina wielofunkcyjna, długość maks. 3,6 m, 4x4 szczebli
nr art.: 122354
EAN: 4007126751911
1 148,00 zł bez VATu
1 412,04 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 464
Opis
Możliwość stosowania jako drabinę wysuwaną i przystawną, obustronna drabina stojąca i schodowa.
- możliwość ustawiania na różnych wysokościach za pomocą bocznych uchwytów blokujących
- 2 przeguby bezpieczeństwa (blokowanie i odblokowywanie) do przestawiania na drabinę stojąca i przystawną
- automatyczny system blokowania
- element podstawowy: profilowany na długość szczebel (27 x 27 mm) / element wysuwny (30 x 30 mm)
- belka poprzeczna dla większej stabilności (dla drabin o rozstawie 4x4 i więcej)
- antypoślizgowe stopki
- nośność 150 kg
- z certyfikatem zgodnym z normą EN 131-4
Parametry
| ilość szczebli | 4 x 4 |
| wykonanie | do zastosowań profesjonalnych |
| ciężar | 12,7 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 3650 mm |
| maks. dł. drabiny rozstawnej z wysięgnikiem | 1850 mm |
| maks. długość elementu do wysuwania | 3650 mm |
| szerokość | 810 mm |
| wysokość po złożeniu | 1150 mm |
Dokumenty
nazwa













