Aluminiowe schodki teleskopowe, wysokość podestu maks. 1,09 m
nr art.: 122357
EAN: 4007126233332
775,00 zł bez VATu
953,25 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 465
Opis
- aluminiowa schodki z elastyczną wysokością roboczą
- 3-5 stopni w jednej drabinie
- teleskopowe wzdłużniki do wchodzenia i podpierania
- system bezpiecznego blokowania (elementów teleskopowych) ze wskaźnikiem "Lock / Unlock”
- do stosowania również na schodach
- kombinacja stopni i szczebli
- wyjątkowo duży podest 29,9 × 27,5 cm
- taca do przechowywania z różnej wielkości przegrodami na puszki (farby)
- oszczędność miejsca
- antypoślizgowe stopki z tworzywa sztucznego
- maksymalna wytrzymałość 150 kg
- z certyfikatem zgodnym z normą EN 131
- 3-5 stopni w jednej drabinie
- teleskopowe wzdłużniki do wchodzenia i podpierania
- system bezpiecznego blokowania (elementów teleskopowych) ze wskaźnikiem "Lock / Unlock”
- do stosowania również na schodach
- kombinacja stopni i szczebli
- wyjątkowo duży podest 29,9 × 27,5 cm
- taca do przechowywania z różnej wielkości przegrodami na puszki (farby)
- oszczędność miejsca
- antypoślizgowe stopki z tworzywa sztucznego
- maksymalna wytrzymałość 150 kg
- z certyfikatem zgodnym z normą EN 131
Parametry
| ilość szczebli | 2 x 5 |
| wykonanie | do zastosowań profesjonalnych |
| ciężar | 8,8 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 1900 mm |
| szerokość | 520 mm |
| wysokość po złożeniu | 1430 mm |
| wysokość podestu | 1090 mm |
Dokumenty
nazwa

















