Aluminiowe teleskopowe schodki dwustopniowa, wysokość podestu maks.1,43 m

Opis
Drabiny te mogą być używane z obu stron i można po nich chodzić we wszystkich kierunkach. Zaoszczędzisz czas i wysiłek fizyczny podczas przemieszczania się, stabilna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo.
- aluminiowa teleskopowa drabina dwustopniowa o elastycznej wysokości roboczej
- 2×4, 2×5 lub 2×6 stopni w jednej drabinie
- system blokady bezpieczeństwa (elementów teleskopowych) ze wskaźnikiem "Lock/Unlock"
- możliwość wspinania się po obu stronach, możliwość używania również na schodach
- antypoślizgowe, żebrowane połączenie stopnia i szczebli
- górny i dolny stopień z narożnymi usztywnieniami dla większej stabilności
- możliwość złożenia i zsunięcia, aby zaoszczędzić miejsce
- 2 stabilne liny napinające
- antypoślizgowe nóżki z tworzywa sztucznego
Parametry
| ilość szczebli | 2 x 6 |
| wykonanie | do zastosowań profesjonalnych |
| ciężar | 8,9 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 1430 mm |
| szerokość | 520 mm |
| wysokość po złożeniu | 980 mm |
| wysokość podestu | 1430 mm |















