Wózek paletowy niskiego podnoszenia z napędem elektrycznym EP F4, nośność 1500 kg

Opis
- elektryczny napęd i podnoszenie
- akumulator litowo-jonowy, z możliwością dodania drugiego akumulatoru
- gwarancja na konstrukcję: 36 miesięcy, gwarancja na akumulator: 6 miesięcy
P/aletowy wózek F4 od firmy EP-Equipment to kompaktowy, prosty i przyjazny dla użytkownika ręczny wózek paletowy z elektrycznym napędem (trakcją) i podnoszeniem. Jest idealnym pomocnikiem minimalizującym wysiłek fizyczny operatora. Idealny do supermarketów, sklepów i zakładów, gdzie często pracują z nimi kobiety, dla których praca z klasycznym wózkiem paletowym może być zbyt ciężka.
Wymienny akumulator litowo-jonowy można bardzo łatwo wyjąć i naładować lub wymienić na naładowany. Czas użytkowania w trakcie eksploatacji to ok. 3 moto-godziny. Dodatkowy akumulator można zamówić jako akcesorium.
Konstrukcja wózka pozwala na dodanie drugiego akumulatoru i tym samym podwojenie czasu aktywnej eksploatacji wózka.
Zewnętrzna ładowarka 24 V/4 A jest częścią standardowej dostawy. Czas potrzebny do pełnego naładowania pustego akumulatora wynosi ok. 5 godz.
Pozostałe parametry:
Prędkość jazdy z/bez ładunku: 4 / 4,5 km/h
Prędkość podnoszenia z/bez ładunku: 0,017 / 0,002 m/s
Maksymalny kąt podjazdu: z/bez obciążenia: 5 / 16%
Koła napędowe/kierownicze: poliuretan 1x 210x70 mm
Rolki wideł: poliuretan 2x 80x60 mm
Moc silnika trakcyjnego: 0,75 kW
Moc silnika podnośnika: 0,5 kW
Akumulator: 24 V / 20 Ah
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | elektrohydrauliczne |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 82 - 187 mm |
| ciężar | 120 kg |
| nośność | 1500 kg |
| długość całkowita | 1550 mm |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 590 mm |
| szerokość wideł | 150 mm |
| wysokość całkowita | 400 mm |





















