Szafa z szufladami na wykresy, wzmocniona, 10 szuflad, format A0, kolor beżowy RAL1015


Opis
Szafy rysunkowe do poziomego przechowywania rysunków i dokumentów.
- wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej malowanej proszkowo, wzmocniona konstrukcja
- szuflady na teleskopowych prowadnicach kulkowych z wysuwem 600 mm tj. 94% dla szuflad formatu A1 lub 68% dla formatu A0
- wysokość szuflad 47 mm, nośność 40 kg
- pałąk dociskujący na zawiasach z przodu wewnątrz szuflad zapobiega uszkodzeniu rysunków i dokumentacji podczas otwierania/zamykania szuflad
- szafy wyposażone są w zamek centralny
W szafach wzmocnionych wbudowane są dodatkowe profile, które wzmacniają całą konstrukcję i umożliwiają ustawienie szafek jedna na drugiej.
Taka konstrukcja umożliwia ustawienie 2 szafek z 10 szufladami lub 4 szafek z 5 szufladami jedna na drugiej (łącznie maks. 20 szuflad).
Za dopłatą szafkę można doposażyć w cokół, patrz Akcesoria.
Parametry
| format | A0 |
| kolor | beżowy RAL1015 ![]() |
| ciężar | 234 kg |
| głębokość | 920 mm |
| głębokość szuflady | 886 mm |
| szerokość | 1315 mm |
| szerokość szuflady | 1239 mm |
| wysokość | 765 mm |
| ilość szuflad | 10 szt. |




















