Szafa z szufladami na wykresy, wzmocniona, 5 szuflad, format A1, kolor czarny RAL9005


Opis
Szafy rysunkowe do poziomego przechowywania rysunków i dokumentów.
- wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej malowanej proszkowo, wzmocniona konstrukcja
- szuflady na teleskopowych prowadnicach kulkowych z wysuwem 600 mm tj. 94% dla szuflad formatu A1 lub 68% dla formatu A0
- wysokość szuflad 47 mm, nośność 40 kg
- pałąk dociskujący na zawiasach z przodu wewnątrz szuflad zapobiega uszkodzeniu rysunków i dokumentacji podczas otwierania/zamykania szuflad
- szafy wyposażone są w zamek centralny
W szafach wzmocnionych wbudowane są dodatkowe profile, które wzmacniają całą konstrukcję i umożliwiają ustawienie szafek jedna na drugiej.
Taka konstrukcja umożliwia ustawienie 2 szafek z 10 szufladami lub 4 szafek z 5 szufladami jedna na drugiej (łącznie maks. 20 szuflad).
Za dopłatą szafkę można doposażyć w cokół, patrz Akcesoria.
Parametry
| format | A1 |
| kolor | czarny RAL9005 ![]() |
| ciężar | 94 kg |
| głębokość | 670 mm |
| głębokość szuflady | 636 mm |
| szerokość | 970 mm |
| szerokość szuflady | 894 mm |
| wysokość | 420 mm |
| ilość szuflad | 5 szt. |




















