Antystatyczny wózek stołowy VARIOfit, 2 półki, 600 x 400 mm, nośność 250 kg


Opis
Wózki ESD są przeznaczone do wewnętrznego transportu w przemyśle elektronicznym, gdzie należy unikać gromadzenia się ładunków statycznych i gdzie niezbędne jest ograniczenie powstawania wyładowań elektrostatycznych.
- spawana konstrukcja stalowa
- konstrukcja malowana proszkowo farbą grafitowo szarą RAL7024 z powłoką przewodzącą ładunki elektryczne, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z przewodzącej elektryczność pełnej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- półki z jasnoszarej płyty wiórowej przewodzącej ładunki elektryczne ułożonej w ramie z kątowników stalowych z krawędzią 10 mm
- nośność półki 80 kg
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 605 x 410 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| ciężar | 20 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 675 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 415 mm |
| wysokość całkowita | 665 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |





