EKO STAR STATION - do segregacji odpadów, pojemność 2 x 60 l
nr art.: 122506
EAN: 5907514308217

1 190,00 zł bez VATu
1 463,70 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Opis
- do stosowania w pomieszczeniach
- otwierana pokrywa górna z otworami wrzutowymi, wyposażona w zawiasy z jednej strony i zamek trójkątny
- solidny korpus wykonany z ocnkowanej i dodatkowo lakierowanej blachy stalowej 1,0 mm
- dwie nóżki z możliwością regulacji wysokości na jednym krótszym boku i dwa kółka na drugim, uchwyty na bokach ułatwiające przesuwanie
- możliwość zawieszenia pod każdym otworem worka foliowego (ramki mocujące są częścią dostawy)
- alternatywnie można pod każdy otwór wstawic plastikowy (30l) lub metalowy (48l) pojemnik wewnętrzny, zob. akcesoria
- kolorowe naklejki są w komplecie
- kolor korpusu ciemno szary RAL9006, kolor pokrywy czarny RAL9006
Parametry
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| ciężar | 18 kg |
| pojemność | 120 l |
| głębokość | 355 mm |
| szerokość | 645 mm |
| wysokość | 705 mm |























