Skrzyniopaleta metalowa słupkowa, profesjonalne wykonanie, nośność 1000 kg, 1200x800 mm, kolor niebieski RAL5010
nr art.: 122515
874,00 zł bez VATu
1 075,02 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (43 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 210
Opis
Idealny do długich ładunków, wszechstronny w zastosowaniu i z dostępem ze wszystkich stron.
- solidna, odporna na skręcanie, spawana konstrukcja
- podłoga z blachy stalowej z przetłoczeniami, które zapewniają sztywność i wysoką nośność palet
- słupki narożne z kieszeniami do układania w stosy z oczkami
- nadają się do obsługiwania wózkiem paletowym (wysokość podjazdu 100 mm) lub odpowiedniego podnośnika
- standardowo lakierowane lakierem syntetycznym
Elementy konstrukcyjne:
słupki - blacha 4,0 mm
podłoga - blacha 2,0 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ściany boczne | słupki w rogach |
| ciężar | 37 kg |
| nośność | 1000 kg |
| nośność w stosie | 3000 kg |
| długość | 1200 mm |
| długość zewnętrzna | 1240 mm |
| szerokość | 800 mm |
| szerokość zewnętrzna | 840 mm |
| wysokość | 600 mm |
| wysokość ustawialna w stos | 536 mm |
| ustawialność w stos | 3 szt. |







