Skrzyniopaleta metalowa profesjonalna, 1200x800 mm, 1500 kg, 4 pełne ściany, na nogach, kolor niebieski RAL5010
nr art.: 122510
1 081,00 zł bez VATu
1 329,63 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 208
Opis
- solidna spawana konstrukcja z blachy stalowej z przetłoczeniami, które zapewniają sztywność i wysoką nośność palet
- ściany boczne z górną krawędzią wzmocnioną na całym obwodzie
- nadają się do obsługiwania wózkiem paletowym (wysokość podjazdu 100 mm) lub dźwigiem - słupki na rogach z pętlami dźwigowymi
- standardowo lakierowane lakierem syntetycznym
Elementy konstrukcyjne:
słupki - blacha 3,0 mm
podłoga - blacha 2,0 mm
ściany boczne - blacha 1,5 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ciężar | 54 kg |
| nośność | 1500 kg |
| długość | 1200 mm |
| długość zewnętrzna | 1240 mm |
| szerokość | 800 mm |
| szerokość zewnętrzna | 840 mm |
| wysokość ładowania | 400 mm |
| wysokość ustawialna w stos | 536 mm |
| ustawialność w stos | 6 szt. |











