rabat ilościowy
Robocze krzesło PEGAZ, wysokie, z podnóżkiem i podłokietnikami, skaj szary
nr art.: 122517

543,00 zł bez VATu
667,89 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
488,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (36 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 301
Opis
Mechanizm CPT oznacza nastawienie kąta, wysokości i głębokości oparcia do wybranej pozycji.
Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą tłoku hydraulicznego. Regulowany na wysokość podnóżek. Powierzchnia chromowana – estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości.
- obicie opcjonalnie ze skaju wysokiej jakości, ze 100% poliestru z warstwą PVC jest łatwy do umycia, trwały i odporny na ścieranie
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podłokietniki | tak |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| głębokość siedziska | 450 mm |
| szerokość siedziska | 460 mm |
| wysokość siedziska maks. | 870 mm |
| wysokość siedziska min. | 620 mm |












