Kółko skretne do urządzeń, bieżnik szary, obudowa czarna, śr. 75 mm, z górnym otworem, nośność 60 kg
nr art.: 122401
EAN: 4021885130107
28,20 zł bez VATu
34,69 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowa kółek są wykonane z blachy stalowej, wykończony w kolorze czarnym
- tarcza koło wykonana jest z tworzywa sztucznego i posiada łożysko kulkowe
- bieżnik wykonany jest z termoplastycznej gumy, która nie brudzi podłogi
- z górnym otworem do mocowani śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| nośność | 60 kg |
| przesunięcie osi | 38 mm |
| średnica koła | 75 mm |
| średnica otworu | 10,2 mm |
| szerkość (bieżnik) | 25 mm |
| wys. montażowa | 103 mm |



