Kółko skretne do urządzeń, bieżnik niebieski, obudowa czarna, śr. 50 mm, z górnym otworem, nośność 50 kg
nr art.: 122431
EAN: 4021885130138
20,80 zł bez VATu
25,58 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowa kółek są wykonane z blachy stalowej, wykończony w kolorze czarnym
- tarcza koło wykonana jest z tworzywa sztucznego i posiada łożysko kulkowe
- bieżnik wykonany jest z termoplastycznej gumy, która nie brudzi podłogi
- z górnym otworem do mocowani śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | niebieska guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| nośność | 50 kg |
| przesunięcie osi | 26 mm |
| średnica koła | 50 mm |
| średnica otworu | 10,2 mm |
| szerkość (bieżnik) | 18 mm |
| wys. montażowa | 73 mm |



